| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU am si eu o mica problema de sanatate, am 13 ani si cand vine seara si ma culc inchod ochii si ma ia ameteala si din cauza asta nu pot dormi.Azi noapte m-am culcat la 10 m-am sculat la 1 si am mai adormit la 5 din cauza asta.
DE LA CE POATE FII? MENTIONEZ CA AM FACUT ANALIZE SI MI-A IESIT CA NU MI SE FIXEAZA CALCIUL IN OASE SI CA AM LIPSA DE FIER SI ASLO MARITE DUBLU, POATE FII DE LA PUBERTATE?
FUNDA

Răspuns Câştigător
| Cristina45 a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa le spui parintilor si sa te duci la un medic el iti poate spune sigur din ce cauza si cum sa remediezi ....noi aici nu suntem medici ..sry straight face nu te pot ajuta mai mult

1 răspuns:
| DintoasA a răspuns:

thinking habar n-am...