| andritza a întrebat:

am si eu o micuta problema Sa incepem cu inceputul acum ceva vreme am vazut o fata prin scoala ...care e mai mica decat mine, nu prea avem tangente sau alte lucruri de genul asta ( sunt ceva ani intre noi)totusi anii au trecut si acum de ceva vreme de fiecare data cand trec pe langa ea. ori rosesc ori mi se ridica pulsul... oare ce-o fi problema? De dragoste nu cred ca poate veni vorba happy deoarece nici macar nu o cunosc tongue (stiu doar cum o cheama si varsta in rest absolut nimic) deci daca ma poate ajuta cineva happy as fi recunoscator

3 răspunsuri:
| ASIGURATORUL a răspuns:

Cu siguranta iti doresti sa ai o relatie cu o fata. Poate te atrage fizic si de aceea cand o vezi mereu simti un fior. Daca intr-adevar iti place de ea, incearca sa afli mai multe despre ea, daca are prieten.Incearca sa va gasiti prieteni comuni si sa comunicati, sa socializati cat mai mult.Succes!

| princess97 a răspuns:

Poate iti place de ea... si incet incet de indragostesti de ea. daca esti mai mare.profita tongue. baga-te in seama cu ea

| andritza explică:

Pfuuu in afara faptului ca daca va zic ce varsta am eu si ea...o sa radeti un pic happy da merci oricum big grin