| Mihaella2000 a întrebat:

Am si eu o nelamulrire, de fapt mai multe. Am fost la coafor sa ma tund la breton..si coafeza ma tuns naspa(foarte scurt) si m`am dat cu ulei de ricin cu 20 de min inainte sa ma spal la cap.(parul fiind uscat) Am auzit ca este bun, mai ales amestecat cu ulei de masline, sau 2 galbenusuri de ou cu zeama de la o lamaie, dar deocamdata vreau sa incerc doar cu ulei de ricin. Daca ma dau o data pe saptama e bine? (apropo eu ma spal de 2 ori pe saptamana)... cum trebuie sa ma dau?(cu parul udat sau uscat?) si inca ceva! cat timp trebuie sa stau q el pe cap? Va roog ajutati`ma peste 3 saptamani am banchetul si as vrea sa-mi creasca pana atunci! Multumesc :-x kiss kiss

1 răspuns:
| Cristinaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Pe par uscat. 1 ora/30 minute sau daca nu o noapte intreaga:d ar trebui sa te dai de mai multe ori x_X cam de 3 4 ori pe saptamana.