| HaPpyTrEeFrEnDs a întrebat:

am si eu o nelamurirebatting eyelashes eu vreau sa ma duc la sala ca sa slabesc dar mi s-a zis ca daca ma duc o sa fac muschi si nimic mai mult. dar stiam ca decat daca merg la culturism fac muschi si eu vreau sa merg la aerobic. [ps: sunt fata si am 13 ani] si mai am o intrebare daca stiti cumva cat platesc ca eleva pentru un abonamenthee hee? dau funda + vot!:*

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La aerobic slabesti, dar mai greu. Eu am 14 ani si m-am dus la aerobic, vroind sa dau jos vreo 2 kg, insa nu am slabit deloc, ci doar mi s-au intarit muschii. Iti recomand sa te duci la săli unde au si steppere sau benzi rulante, sa stai 1 saptamana si o sa vezi schimbarile. Eu dupa 2 saptamani de alergat la fotbal am dat jos 2kg. Succes in continuare

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Oh OH... sala?
Nu cred ca stii ce se afla in o salalaughing
Prima data cand m-am dus la o sala de forta m-am facut de ras doamne ce mai rad acumrolling on the floorHehe.
Mai intai trebuie sa mirosi locurile si dupa sa te apuci de treabalaughing
Eu ma luam dupa o femeierolling on the floor cum tragea aia de fiare faceam si eu.
Dar aia facea special pentru femeirolling on the floor va dati seama ca juma de sala era pe jos.
Eu nu stiam ce am facutrolling on the floor pana m-a luat unu mai vechi si mi-a explicat ce si cum.
Eu cand m-am dus ma jucam cu gantere de 8 kg si na
Sunt pentru femeilaughing dupa m-a luat ala la rost si mi-a dat unele de 15straight face oh ce mai m-am chinuitlaughing

| SchooB a răspuns:

Ai dreptate faci si muschi dar si slabesti, eu aveam 100 de kg si dupa 6 luni de mers la sala cate 3 ore pe zi uite cum am ajuns: http://imageshack.us/photo/my-images/684/11803267.jpg/