| deea2sabau a întrebat:

Am si eu o problema, acuma o saptamana m-am vazut cu un baiat. Adica a venit la mine acasa si ne-am uitat la film, ne-am sarutat, ne-am imbratisat. Noi am vorbit si inainte, dar nu ne-am vazut pana acuma, nu dupa mult timp dupa ce a plecat mi-a trimis un mesaj de noapte buna. Si de atunci nu am mai vorbit deloc. Azi am observat ca m-a sters si de la prieteni pe facebook. Oare sa nu-i fi placut de mine sau care sa fie motivul? Nici eu nu l-am mai cautat de atunci...

Răspuns Câştigător
| BestStudio a răspuns:

Wow poveste uimitoare...asculta acu si fi atenta:
1. Poate voia s3x si tu nu i-ai dat deci el nu o mai avut motivu sa mai vb cu tine
2. Poate voia doar sa profite de tine ca poate arati cum arati(bine/rau fiecare cu preferintele lui)
3.Cand zic "Poate" are sensul de "Sigur"
4.Nu mai vorbi cu el pentru ca e un misogin profitor
5.Numai sta cu tipi de genul lui pentru ca o sa profite si cand o sa fii adult o sa te lese gravizi tipi ca el si o sa aduca la un avort sau alte rahaturi
6.stai cu persoane in care ai incredere si esti 200% convinsa ca poti sa fii pretena/iubita/sotie/etc. cu el intelegi?

2 răspunsuri:
| Dariusuu a răspuns:

A plecat ca un laș din viața ta fără să-ți fii dat o explicație pe care chiar o meritai.

Zi de zi viața ne învață multe chiar și să uităm persoane din viața noastră.

Uită-l draga mea, n-ai nevoie de el.

| Elena_Maria_Dragan_1992 a răspuns:

Cred ca baiatul dorea si altceva.
Si tu ori i-ai oferit prea mult ori prea putin.asa ca nu marita efortul tau.