| deea2sabau a întrebat:

Am si eu o problema, acuma o saptamana m-am vazut cu un baiat. Adica a venit la mine acasa si ne-am uitat la film, ne-am sarutat, ne-am imbratisat. Noi am vorbit si inainte, dar nu ne-am vazut pana acuma, nu dupa mult timp dupa ce a plecat mi-a trimis un mesaj de noapte buna. Si de atunci nu am mai vorbit deloc. Azi am observat ca m-a sters si de la prieteni pe facebook. Oare sa nu-i fi placut de mine sau care sa fie motivul? Nici eu nu l-am mai cautat de atunci...

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Cum am spus la început: dacă se pierdu ca măgaru'n ceață, nu merită nici măcar un (scuzați) pârț.
Vezi de treaba ta și consideră că ai visat frumos, dar te-ai trezit.

15 răspunsuri:
| pufuletziii a răspuns:

Vorbeste cu el! Daca nu o faci nu vei sti niciodata cauza. Cat mai repede, nu pierde timpulwinking Daca el nu te-a mai prea contactat, fa-o tu, daca nu el o da se poarte indiferent in continuare. Fa tu pasul urmator! Bafta!:*

| LoveTenis a răspuns:

Poate ca din cauza ca nu vrei sa ii dai atentie.Da stiu ca nasol dar asa e, intr-o relatie trebuie sa te gandesti mult la el si sa ii dai foarta multa atentielaughing.

| lucifer12345678 a răspuns:

Nici nu il mai cauta.
nu te merita

| Cln_Ionut_1992 a răspuns:

Daca tu esti in poza, inseamna ca e gay.

| mihai69 a răspuns (pentru Cln_Ionut_1992):

Dimpotrivă; a plecat la alta urâtă, dar care oferă tot.

| deea2sabau explică (pentru Cln_Ionut_1992):

Da eu sunt!

| deea2sabau explică (pentru mihai69):

Posibil! eu nu i-am permis prea multe... I-as scrie un mesaj in care sa-i multumesc pentru " undfiend" dar nu stiu ce sa fac confused

| Eclipse a răspuns (pentru deea2sabau):

Mai bine ii trimiti un mesaj, il intrebi care a fost motivul. Daca vezi ca nu iti raspunde,. nu cred ca ar mai trebuii sa te "macini" atat. Probabil s-a facut nevazut fiindca nu a obtinut ce si-a dorit. [fara suparare]

| deea2sabau explică (pentru Eclipse):

I-am scris " Heii! multumesc pentru "unfriend" si nu mi-a raspus " laughing

| mihai69 a răspuns (pentru deea2sabau):

Vezi, dacă n-asculți de bătrâni?
Dacă-l ignori total, îl doare mai rău; așa, i-ai dat satisfacție...

| Eclipse a răspuns (pentru deea2sabau):

Pai, nu mai are rostul sa te macini atat, scuze ca iti raspund asa de greu.

| deea2sabau explică (pentru Eclipse):

Am trecut peste. Multumesc tuturor pentru raspunsuri :* :*

| mihai69 a răspuns (pentru deea2sabau):

Cum am spus la început: dacă se pierdu ca măgaru'n ceață, nu merită nici măcar un (scuzați) pârț.
Vezi de treaba ta și consideră că ai visat frumos, dar te-ai trezit.

| Cln_Ionut_1992 a răspuns:

Nu ii mai scrie nimic. Nu are rost. Daca vroia ceva cu adevarat nu proceda asa.