| jack_1118 a întrebat:

am si eu o problema, am 15 ani juma si am cateva cosuri pe frunte, tot le dau cu tot felul de creme (isotrexin si garnier) dar tot nu dispar, imi puteti zice si mie o crema sigura?

Răspuns Câştigător
| missReckless a răspuns:

Buna. Eu am scapat de acnee vulgara cu Zineryt. Cred ca e cel mai bun tratament antiacneic, la ora actuala. Costa in jur de 30 de lei si se gaseste la farmacie. Sunt 2 tuburi, unul cu praf si unul cu lichid; va trebui sa le amesteci. Zineryt-ul il aplici de 2 ori pe zi. Iti va usca putin pielea, tocmai fiindca cosurile sunt cauzate de excesul de sebum; poti folosi o crema hidratanta, precum Vichy Aqualia thermal.
Succes. happy

1 răspuns:
| Beibiii_3017 a răspuns:

Eritroacnol. e f bunatongue cel putin mie mi-au disparut jum din cosuri