| Simiii_7397 a întrebat:

Buna TPU.Am si eu o problema ...Am dat o data pe un filmulet in care scria ca apaream eu pe facebook si de atunci nu mai merge facebooku.De aproximativ 2 luni... Ce as putea face sa mearga din nou?

2 răspunsuri:
| lauracraciun a răspuns:

Asa am patit si eu iar singura cale este sa-ti reinstalezi windows-ul.nu glumesc.de fapt chestia aia este un virus, care iti intra pe facebook si vb cu alti oameni din lista ta de prieteni. vorbeste in engleza nu-i asa? si te intreaba daca nu cumva esti intr-un filmulet.tu de curiozitate dai pe el instalezi o chestie si iei un virus.m-i s-a intamplat si mie si a trebuit sa le explic multor pers ce s-a intamplat de fapt.din cauza mea multi pr au luat chestia asta si singura cale a fost reinstalarea windows-ului:pbafta

| Simiii_7397 explică:

Multumesc pentru sfat !