| Adriiiii a întrebat:

Am si eu o problema.sad. Am si eu pretenas.hee hee. Si este de la mine de la tara deci ne vedem doar in week-end si vacante.Tinem foarte muult unul la celalalt.Doar ca, acum o saptamana cand am mers la tara ne-am intalnit doar 2 minute m-a pupat.Mi-a spus ca ma iubeste!love struck.Si a plecat acasica ca avea treabalaughing. Apoi, seara l-am sunat si l-am intrebat daca mai iese. Mi-a spus asa : " Nu stiu daca mai ies.Vezi ca s-ar putea sa se inchida telefonul ca nu prea am semnal si am treaba" . Apoi l-am sunat din nou peste 30 de minute sa vad daca poate vorbi si daca are semnal . mi-a spus ca nu poate vorbi si se auzea si vantul batand si mi-a inchis. Apoi nu a mai vorbit toata saptamana cu mine nici pe mess nici la telefon.Si la scoala i-a spus verisoarei sale ca nu mai este impreuna cu mine ca l-am facut sa sufere si ca l-am deranjat cu telefonul. Eu ce sa mai inteleg? In week-end am stat doar cu verisoara sa si cu varul meu ca sa nu spuna ca am stat cu vreun alt baiat...Ce sa fac sa ne impacam?crying
P.S : Este foarte suparacios si gelos!sad.Si il iubesc!sadlove struck. Nu vreau sa-l pierd dintr-un nimic!crying

Răspuns Câştigător
| srG24 a răspuns:

Daca te iubeste va veni singur la tine nu il suna nu ii da nici un mesaj asteaptal pur si simplu daca il suni tu te va lua de prostanca adica tu esti veriga slaba asa arata-i ca poti si fara el si daca va veni la tine fate indiferenta asta il va enerva mai mult si il va face mai insistent crede-ma am simtit-o pe pielea mea asta e doar un joc al sentimentelor

4 răspunsuri:
| CM7YRE a răspuns:

Daca-l iubesti spune-i asta, si daca te iubeste, te va intelege.

| crynys a răspuns:

Eu cred ca esti mai praf asa ca praful de pe ulitza de la tara de acolo. Baiatu isi face de cap ce crezi ca sta dupa tine sa te astepte in weekenduri sau in vacante? Cum poti sa fi asa naiva sa crezi asta? Wake up baga-ti mintile in cap cica te iubeste dar nu te cauta o saptamana cred ca in doare direct undeva stii tu unde nu pot sa scriu aici. Iti pierzi timpul

| Reanna a răspuns:

Tu nu l-ai pierde dar se pare ca treaba asta nu e reciproca. Daca te iubeste ar trebui sa arate, sa demonstreze ca nu i-ar fi bine fara tine, macar sa-i fie dor de tine. Nu-l mai suna sau sacai. Asteapta. Daca te va cauta e bine (dar tot fii atenta sa nu-si bata joc de tine).

| OnAir_Bili_1990 a răspuns:

Schimbal cu "altu" poate eu nu sunt gelos big grinwinking