| raducutu123 a întrebat:

Am si eu o problema! Am un Allview P6 Life, dar nu ii merge netul, nici bluetooth-ul, dar nici hotspotul! Il am de un an, iar de vreo 3 luni a aparut problema! Tin sa mentionez ca foarte rar, pe uninterval de o ora, imi merge perfect, iar dupa aia iar se strica... Uneori imi mai spune si: " Din pacate, com.android.systemUI s-a oprit ". Va rog, ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Dai un reset si gata!
Problema e din soft, Androidul nu poate comunica cu restul programelor din cauza erorii de sistem!-(Din pacate procesul com.android.phone s-a oprit) asta reprezinta boot-ul daca vrei, ca la Windows. Se aprinde si nu booteaza!
Dai reset si daca nu merge, mergi (trimite-l) cu el de unde l-ai luat.
Succes!

| raducutu123 explică (pentru Salontanul):

L-am resetat...degeaba! Mersi oricum!

| Salontanul a răspuns (pentru raducutu123):

Imi pare rau! Atunci numai o resoftare te poate ajuta. Daca este in garantie trimite-l la reparat. Daca nu, mergi la un atelier.

| raducutu123 explică (pentru Salontanul):

L-am trimis la garantie! Sper sa se repare!