| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am si eu o problema cand ma enerveaza cineva si am nervi incep sa plang si nu ma pot abtine.cine imi poate da idei cum sa ma enerveze cineva sa vad daca rezist fara sa plang?laughingfunda si vot!:*

2 răspunsuri:
| Smiiilee a răspuns:

Si eu fac la felcryinglaughing

| Chris1 a răspuns:

Cum adica plangi? Daca vine cineva si vrea sa te enerveze intentionat? Asta inseamna ca ti-a gasit o slabiciune. Asa mi s-a intamplat si mie, nu incerca sa te opui cu forta, eventul sa dai palme/pumni, doar stai calma, incearca sa asculti la ipod/mp3, eventual asculti ce iti zice si te descarci imediat pentru a elimina acumularea nervilor poti sa iei un fel de jucarie de plus si o strangi tare ca sa te descarci, dupa stai putin cu ochii inchisi si astepti sa iti treaca gandurile rele. Succes! Trebuie sa gasesti singura calea de a socializa si de a adopta un comportament adecvat intr-o societate...