| anutsaa a întrebat:

Am şi eu o problemă cu telefonul, mai exact cu, cardul de memorie. Atunci când îl introduc în telefon şi vreau să intru în el, îmi spune "Cartelă memorie neformatată", apoi telefonul nu o mai citeşte. Vă rog spuneţi-mi motivul pentru care se întâmplă asta şi dacă aveţi vreo soluţie în rezolvarea problemei mele. FUNDĂ!

Răspuns Câştigător
| auroraa a răspuns:

Cartela trebuie introdusa prin adapter in calculator unde sa alegi formatarea sau defragmentarea cartelei, apoi introdu cartela in telefon si sper ca va merge