| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu.am si eu o problema de cateva zile ma inteapa rau pe sub burta, am momente cand ma ia tare apoi ma lasa ..si tot asa.credeti ca as putea fi gravida? precizez ca am facut sex dupa ce mi-a trecut ciclul la 2-3 zile dupa. multumesc

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Bună!
Posibil o răceală mai degrabă!
Dacă ai făcut neprotejat, e posibil şi asta, dar tind să cred că nu e sarcină, nu bag în foc, dar nu cred că-i sarcină!
Îţi faci un test de sarcină dacă eşti îngrijorată!
Te pup!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
După la 2-3 zile se poate instala o sarcină chiar dacă șansele sunt mici.
Un test de sarcină.
Poate ai și o anexită bilaterală.
Pa, pa.

| Gabriela_Siminutza_1997 a răspuns:

Daca ai facut sex protejat nu ai de ce sa iti fie frica daca ai faut sex neprotejat atunci exista risc sa ramai gravida!