| denisamaria12 a întrebat:

Hey TPU.Am dureri de burta si ma doare si pe jos si ma inteapa am frisoane.Sar putea sa imi vina ciclul?

Răspuns Câştigător
| ukukuku a răspuns:

Buna din nou :* Da cu siguranta happy asa am patit eu acum 1 an eram la munte si ma durea foarte tare intr-o parte si ma intepa si avem frisoane. Decii cat de curand iti va veni. Si in legatura cu medicu el iti va spune la fel:-d Baftaa!:*

4 răspunsuri:
| Alexander123 a răspuns:

Da, daca te doare si capul si spatele, iti vine mai mult ca sigur.

| val31989 a răspuns:

Buna!
Cred ca da... de obicei te doare spatele, burta, capul la sigur ca iti vine. big grin

| simonarus a răspuns:

Cred ca mai sigura ai fii daca ai discuta cu mama ta pentru ca uneori asta e cea mai buna cale

| GЯingo a răspuns:

S-ar putea şi să fi răcit, nu ştiu thinking mergi la un medic, părerea mea, dacă tot continuă.