| maramaryyy a întrebat:

Am si eu o problema.Dimineata nu am burta deloc,adica nu se vede grasimea.Dupa ce mananc (orice) mi se umfla in partea de jos a burtii.Imi puteti spune de ce si cum sa mai dau jos partea de jos a burtii repede,cu o dieta usoara? Multumesc.Dau fundita :*

Răspuns Câştigător
| iubaretulcata a răspuns:

Prin exerciti de abdomen ca asa este bine si arati si bine vara nuuu eu asa zic ...bafta iti doresc tot binele din lume

1 răspuns:
| Primo a răspuns:

Da e ceva cidat nu?laughing asa patesc si eu si sunt destul de slabut nu chiar slabut dar ai inteles tu. laughing de ia poti scapa nu stiu facind abdomene si alte exercitii de fitness succes