| Tigrubengalez a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o problema.La scoala la ora de sport profesorul ne-a pus sa facem exercitii de forta. Ziua urmatoare am observat ca ma doare burta cand fac efort. Ma doare cand ma asez pe pat sau ma ridic. Daca stau in picioare sau pe scaun nu ma doare burta.Am incercat sa-mi pun genunchii la barbie si am reusit dar cu o durere mica de stomac( sa vad daca am apendicita) nu vreau raspunsuri gen : du-te la medic.Eu vreau parerile voastre.
Funda.

Răspuns Câştigător
| Roccsy a răspuns:

Ce ai tu se numeste febra musculara si se cauzeaza faptului ca nu ai mai facut de mult sport.Si mie tot asa mi s-a intamplat.Nu-ti face griji, in cateva zile o sa-ati treaca

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ai fortat muschii si de aia te doare burta, trece in cateva zile

| William a răspuns:

Mare branza ma, ai febra musculara. Pe noi ne-a pus sa facem genoflexiuni pana nu mai puteam sa stam in picioare, abia ne taram pana la banca. Stii cum e sa nu mai ai control asupra picioarelor? Trebuie sa mergi fara sa iti indoi genunchii ca altfel cazi. Peste cateva zile iti trece.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai facut febra musculara, nu te teme, trece

| Yoanna65553 a răspuns:

Buna! Eu personal nu sunt doctor, dar te sfatuiesc sa mergi la un specialist!
Chiar si apendicita daca nu este tratata la timp, poate face infectie si se poate ajunge la o tragedie (nu vreau sa te alarmez)!
In acelasi timp poti avea si febra musculara (daca ai facut efort fizic), dar te sfatuiesc sa mergi la un medic deoarece sunt multe boli ce se pot manifesta in acest fel!
Eu sper ca te-am ajutat si vreau sa afli ca esti sanatoasa! happy