| Tigrubengalez a întrebat:

Buna Tpu.Am si eu o problema.La scoala la ora de sport profesorul ne-a pus sa facem exercitii de forta. Ziua urmatoare am observat ca ma doare burta cand fac efort. Ma doare cand ma asez pe pat sau ma ridic. Daca stau in picioare sau pe scaun nu ma doare burta.Am incercat sa-mi pun genunchii la barbie si am reusit dar cu o durere mica de stomac( sa vad daca am apendicita) nu vreau raspunsuri gen : du-te la medic.Eu vreau parerile voastre.

2 răspunsuri:
| MioaraParalescu a răspuns:

Cred ca ai facut febra musculara la muschii abdominali.
De aia te doare numai cand te misti.

| Sofer a răspuns:

Daca te dor muschii, ai facut febra musculara.
Si eu saptamana trecuta am facut la sport niste exercitii tot de forta si ma durea abdomenu si pieptu laughing