| Georgiana29_8838 a întrebat:

Am si eu o problema. Mie mi-a plaut un baiat ceva vreme. El m-a chemat in ajunul anului nou pe afara... eu am iesit si am fost vazuti de mai multi. Acum cateva zile ne-am certat si m-a facut falsa si prefacutastraight face. Iam spus unei prietene sa vorbeasca cu el. sa il intrebe de ce mi-a trimis acel mesaj. el i-a spus ca a auzit de la unii prieteni de ai lui ca eu am spus ca am fost impreuna si nu e adevarat. spuneti-mi ce sa fac. cum sa ii spun ca eu nu am spus nimic.
P. S. mia mai scris in mesaj ca nu vrea sa mai aiba nici o legatura cu mine, sa nu-i mai trimit nici un sms, sa nu-l mai sun, mi-a spus ca nu vrea sa ma mai vadastraight face

Răspuns Câştigător
| tatiiianaa a răspuns:

Ppff...pai ar fi mai bine sa il lesi in pace, si sa nu mai vb cu el, pentru ca dupa cum se vede, el is crede prietenii lui inaiitea ta si nu are incredere in tinee...pff lasa-i un sms si spune-i: uite, eu nu am spus nimic la nimeni, daca tu nu ma crezi nu e problema mea, eu macar tiam spus ca nu am fost eu si punct. si spune-i ca il vei lasa in pace. happy sper ca ti-am fost de ajutor, dar las ca sunt peste mii si mii de baietii in lumeaa astaa, nu crede ca e primul si ultimul. o sa gasesti alti de 100 de ori mai buni si sa te inteleaga decat astawinking pup :*

1 răspuns:
| silivlad a răspuns:

Bună 1varianta îţi da un test 2v.îşi bate joc de tine
3v1 tu ca fata nu tiai dat seama că poate iai facut sau
spus ce nu ia plăcut lui că băiat