| EuBorak a întrebat:

Buna TPU am si eu o problema poate ma puteti ajuta.sad Acum cv timp cel mai bun prieten al meu mi-a zis ca ma place si vrea sa avem o relatie.Eu am acceptat pentru ca m-am indragostit si eu de el. Dupa 2 zile mi-a zis ca o iubeste pe alta si vrea sa ne despartim. Apoi mi-a zis ca ma iubeste si vrea sa ne impakam sa il inteleg k a avut o "skapare".L'am iertat pentru ca il iubesc. Dupa 5 zile mi-a zis ca o iubeste din nou pe fata aia.Am simtit k mor. Dupa 2 saptamani ne'am italnit la hora si mi-a zis ca vrea sa vorbim iar eu i'am zis sa ma lase in pake. Acum de kurand m'a sunat si mi-a zis ca vrea sa ne impakam ca nu ma poate uita ca ma iubeste iar eu i'am zis ca ma mai gandesk.Nu stiu ce sa fac va rog ajuta'ti'mastraight facesad

Răspuns Câştigător
evenso
| evenso a răspuns:

Buna!
Baiatul asta chiar nu stie ce vrea, si cand se duce la wc sigur ca se razgandeste dupa 1 minut happy
Acum serios, el ba pe tine, ba pe alta "iubeste" iar tu l-ai iertat ca zici ca il iubesti, dar poti tu iubi o persoana care nu stie ce vrea, pe cine vrea si care nu ti-a demonstrat ca merita sa fie iubit?
Raspunsul e la tine.