| teiubesc_5807 a întrebat:

DEci...am si eoo o problemuta.:p m-am certat cu prt cu care eram de 1 an si cevatongue ma rog nu ca as tine prea mult l ellaughing (era romm deci.intelegeti voitongue)sper doar sa nu ma judecati.asa sa revenim...
nu stiu sigur daca a tinut l me asta este problemacrying si sinker eu vreau sa stiu ca na.mai bine adevarul decat minkiuna. faza e ca l inkepot eoo m-am portat destul de urat cu el, il jigneam asa fara motiv si daca ii ziceam hai in 5 minute l me ca daca nu ne despartim venea imediat( el e de la me de l tara si e jerpelit) si acum de cand a inkepot scl ne vedeam mai des si am avut ocazia de a-l cun p unul dintre prt lui cei mai buni si am facut o gluma ca imi place de prt lui (alin) si l'am intr p alin daca vrea sa stea cu me, dar era totul l vrajeala.si pentru asta prt meu s-a dar l una dintree prt mele( x). m-am enervat f rau si i'am cerut explicatii p care nu a vrut sa mi le dea asa ca i'am zis ca mai bine ne despartim. l'am sunat apoi dupa 2 zile asa sa vad cmf si mi-a spus ca fakuse si el totul l mistoo sa se razbune ca m-am dat l prt lui.atunci i'am spus ca m-am dat l alin l vrajeala si a zis ca acelasi lucru a facut si el.au mai trecut cateva zile si ne'am impakat.totul bine si frumos pana cand am pus'o p x sa il sune s aii dea intalnire si surpriza: a acceptat.atunci am luat telefonul si i'am spus ca il detest ca e un idiot. etc.
seara, am vb cu alin p mess si i'am spus de prt meu ca e doar un rrom incult, handicapat ca stie oricum ca il inselam tot felul de chestii.alin l-a sunt p prt me. a 2 a zi am vb cu prt meu si ne'am impakat. l'am intr ke parere are despre ce am zis despre el. a tacut. dupa o saptamana ne'am certat iar.

nu stiu ce sa mai cred.cand ne intalneam era foarte dragastot.eu nu ma prea lasam sarutata, dar imi fura el kate un sarut.nu stiu cum sa va spun, dar ma simteam altfel cand eram cu el

acum cateva zile, am pus'o din nou p x sa il sune sa se intalneasca.si a acceptat, dar a tinut sa ii spuna lui x ca daca sunt eoo cu ea acolo sau daca vin l intalnirea lor ma bate chiar a jurat.

oare a tinut l me?
oare mai tine l me? ajutati-ma sa imi rasp l aceste intrhappy plzz...

3 răspunsuri:
| Hmmmm a răspuns:

In general nu dau raspunsuri la intrebarile care sunt atat de pocite, si aici ma refer la limbaj, dar, imi cer scuze, nu m-am putut abtine deoarece ma doare si inima cand citesc in ce hal scrii tu.
am citit jumatate din ce ai scris tu aici si nu am inteles nici a dracu nimic, decat faptul ca baiatul era romm si asta te-a impiedicat sa il iubesti.lucru care este cat se poate de urat. daca esti rasista nu inteleg de ce ai mai inceput o relatie cu el.nu etnia unui om ar trebui sa te faca sa il iubesti sau ba.
revenind la intrebarea ta...stau si ma intreb daca faci romana cu femeia care curata wc-ul, ca daca o faceai cu femeia de servici era mult mai bine si intelegeam si eu ceva.
si oricum daca tine sau ba la tine poti afla numai de la el.asa ca intreaba-l.

| asdfghjklasd a răspuns:

Esti o proasta ptc ti-ai batut joc de el. f. bine daca te batewinking paa.:*

| GhAgHiChAdEbUzZzUnAr a răspuns:

Pai e incurcata treaba. eoo cred ca a tinut la tine la incepoot iar daca uh il tot respingeai el si a fqt alta impresie despre uh. ca na el poonea dragoste si u il luai la misto... u nu crezi ca el se intanlea cu prietena ta doar ca avea nevoie de compasiune si chesti din astea...iop cred ca el mai tine la uh.mai lasa s u de la tine si sa vezi ca o sa marga si mai bine