| alynushka99 a întrebat:

Se apropie ziua indragostitilor si nu stiu ce cadou sa-i iau iubitului meu.Are 16 ani.
Ce cadouri propuneti?

Răspuns Câştigător
| Cristian_Birmanese_1990 a răspuns:

Trebuie sa te informezi un pic despre pasiunile sale, si despre ce ar avea nevoie, in felul asta ii poti cumpara ceva care sa fie si util. Vezi si http://itgadget.ro/cadouri-pentru-barbati-de-valentines-day/ pentru a obtine cateva idei de cadouri pentru baieti/barbati, ceva care sa se potriveasca indiferent de pasiuni.

4 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Un ceas, un tricou, o geacă!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de ce ii place, de pasiuni totusi uite cateva sugestii:parfum barbatesc, set barbierit-daca are nevoie, haine.

| MiruD a răspuns:

Eu nu as merge pe cadouri. Acum depinde si de ce simtiti voi sa faceti. Hai sa iti propun ceva. Eu l-as duce undeva, intr-un loc retras, unde sa fiti numai voi 2. Eu sunt o tipa mai romantica, nu cu cadouri. Ce? ii cumperi o jucarie de plus, sau mai stiu ce..si cand te desparti de el, o arunca! Daca faci asa, ramane cu amintiri frumoase!
Si cum ti-am mai zis, depinde cum sunteti voi si ce va doriti voi!

| Beaaaaa111 a răspuns:

Depinde ce ii place sa faca, ce il pasioneaza. Eu i-am facut de exemplu prietenului meu cadou un set de poker, pentru ca e nebun dupa poker laughing, altfel ii poti da un ceas sau ceva ce crezi ca l-ar pasiona. Daca ii plac cadourile simbolistice(putini baieti sunt asa) ii poti darui ceva care sa ii aminteasca de tine happy