| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema.Toti prietenii mei stiu cate 3-4 limbi straine numai eu nu stiu decat 2 (engleza si franceza).Ce ar mai trebui sa invat(in afara de germana de care stiu ca e naspa rau)?

Răspuns Câştigător
| fuckeveryone a răspuns:

Spaniola, deoarece este o limba romanica si cred ca ai invata`o repede...
In cazul meu, daca as vrea sa invat o noua limba, spaniola ar fi alegerea mea :}

3 răspunsuri:
| IustinaSiAtat a răspuns:

Rusa. Olandeza. thinking

| BluishAngel a răspuns:

Pai ai putea sa inveti spaniola si italiana, sunt usoarewinking

| Eyke a răspuns:

Uita-te la seriale straine cu subtritate in engleza si prinzi limba asa