| aLeXa_6208 a întrebat:

am si eu o rugaminte la voi... vreau si eu o lista cu cele mai noi melodii orice in afara de populara? Urgentt plslove struck pentru ca va fi majoratul unei prietene si eu aduc lista cu melodii... Fundita:X

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ocnteaza cat de noi sunt daca nu va plac genurile respective? dk e manelista iai manele dracu, dk e rockeritza, ia si tu niste albume mai vechi, ca de regula rockerii stiu calitatea muziciiwinking

| Andreea987654321 a răspuns:

Eu iti zic cateva din ce ascult eu...
GIULIA - VORBE GOALE (RADIO EDIT)
Inna - WOW ( Official Song )
Edward Maya & Vika Jigulina - Stereo Love (Official Music Video)
INNA - Tu si Eu (Rock the Roof - Mexico City)
Ela Rose Ft. David DeeJay - Lovely Words (Unofficial Music Video)
Akcent - I'm Sorry ( radio edit ) new 2012
Kamelia - Prima oara
Edward Maya feat Vika Jigulina - Desert Rain ( Official Video )
Dj Project & Adela - Bun Ramas (Radio Edit)
Armin van Buuren feat. Nadia Ali - Feels So Good (Official Music Video)

Funda!