| ancu_6221 a întrebat:

Care credeti ca sunt avantajele si dezavantajele unei vedete tv?
am o tema la engleza si nu am idee nici in romana, adica au faima, bani. dar nu au parte de prea multa intimitate.altceva nu mai stiu
dau funda...si daca aveti si o idee in engleza este si mai bine!
va multumesc mult de tot!

1 răspuns:
| mikilooooooooo a răspuns:

Buna
avantajele sunt banii, faima*asta poate fii si un dezavantaj*, persoane noi, cunostinte noi.
dezavantajele sunt faima (again), paparazzi, ziarele care infloresc orice barfa, orice imagine poate interpreta multe.
cam atat, asta este parerea mea.