| Viitorulapropiat a întrebat:

Bună TPU... am trecut clasa a9a si ma gandesc la balul bobocilor. As vrea sa particip si eu, doar asa din amuzament si pentru a deveni oarecum popular. Faza nasoală e ca eu nu ma consider frumos (si nu sunt), deci pe ce criterii se desemneaza miss si mister ul? Ce probe se vor da? Eu mă gândeam ca la proba de talente sa vin cu un monolog amuzant. Vr mai multe informatii plzzzzz.

Răspuns Câştigător
| utilizatorcim a răspuns:

Nu conteaza cum arăti. Chiar probele de talent și dans conteaza cel mai mult. Și s-ar putea să fie și o probă de cultură generală.
Dar nu prea ai cum să faci un monolog pentru că trebuie să-ți inculuzi și partenera la toate probele. Deci monologul pică. Înceracă o să faci o scena dintr-o piesa de teatru.

| Viitorulapropiat explică (pentru utilizatorcim):

Păi si partenerele ni le alegem noi, nu?

| utilizatorcim a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Da

| anonim_4396 a răspuns (pentru Viitorulapropiat):

Partenerele pentru proba de dans le vor alege cei de a 11 a sau a 12 a pentru boboci.

4 răspunsuri:
| 1231242 a răspuns:

Proba de talente, serios?! te-ai uitat la multe desene pentru adolescenti, asa ca daca esti urat, eu zic nu te duce. Apropo imi place ca ai stima d esine, asa de ridicata.