| giorgigiorgiana a întrebat:

Am un catel Iorc Saier Terrier are 4 kg si nu mai stiu exact cati ani are. Il cheama Tommy. Caut o fetita caine normal ca sa faca puii cu Tommy. Daca doriti sa vedeti cum arata Tommy uitati-va pe facebook la http://www.facebook.com/......media/set/
Va multumesc!

2 răspunsuri:
| rutanklan a răspuns:

Dog pimping... Iorc saier terrier nu avem. Avem in schimb Yorkshire terrier...

| giorgigiorgiana explică (pentru rutanklan):

Hey deci ai yorkshire terrier? daca ii fata ii buna ca m-am incurcat de fapt rasa era yorkshire terrier. Deci uite-te cum arata catelul ti-am dat linkul... din c localitate esti?