| Flexx a întrebat:

am un coleg care spune ca nu ma mai place. dar eu il plac enorm de mult.si el se uita la mine nu se holbeaza dar e foarte dragut.

Si am vb cu el pe mess si a spus ca eu nu sunt nici naspa nici proasta. am spus ca sunt asa ca sa vad ce spune.

a injurat-o pe o colega de-a mea mai veche care ma cunosc cu ea de 6 ani, nu fata in fata si mi-e mi-a spus ca e o curva si eu ma bucur pentru ca eeram complet convisa ca o place si acum e bine! totusi stiu ca simte ceva la mine se uita la mine si e ff dragut. raspunsul cel mai bun primeste funda!:*:X

2 răspunsuri:
| Noonee a răspuns:

In primul rand nu e frumos sa-ti vorbesti prietena asa adica mai degraba sa te bucuri cand altu` o vorbeste de rau, de unde stii tu ca nu te face in toate felurile si pe tine...nu e bine sa te bucuri de raul altuia.
Al doilea rand nu stiu daca sa-ti dau raport sau nu, dar totusi o sa te ajut.
Deci trebuie sa te gandesti ca daca baiatu asta isi perminte sa vobeasca asa de fete... daca ai fi cu el si te-ai certa dupa cu siguranta te-ar vorbi urat si pe tine.
Iar el da te place si se vede ca tu il placi.

apoi nu vad semnu intrebariibig grin la ce sa dau raspuns?

| Flexx explică:

Ma refeream daca ma place.colega mea asta e ff nesimptita si a spus mai multe lucruri despre ea despre mine nu si in primul rand chiar este o parasuta ca statea pe banca unui coleg cu burta pe-a farabig grin e ff dragut si el nu ma vb de rau.happy