| Denis_1041 a întrebat:

:* Am un frate geaman, si desii suntem gemeni el este mult mai inalt avem 14 ani. el are cam 1.78 si eu 1.65 as' vrea sa ma inalt si eu cat de poate de repede, ati incercat voi metode care au dat roade?big grin Funda mare mare:* Scuzati categoria in caz ca e cea gresitalaughing)

Răspuns Câştigător
| Andruta12 a răspuns:

Scuze dar cel mai bine ar fi daca ai astepta sa cresti in inaltime sau fa sport de preferat Innot, Baschet si Handball.happy

3 răspunsuri:
| Vladuthz a răspuns:

Fumezi cumva?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Patul de torturalaughing