| Yuliana17 a întrebat:

Am un HTC Desaire si nu stiu cum sa pun toata poza pe ecran, cand dau sa pun poza imi apare sa o micsorez si sa o maresc, dar nu merge sa maresc toata poza doar jumate din ea.Complicat sa explic si ciudat in acelasi timp pentru ca atunci cand pun poza pe ecran chiar daca tai din ea tot nu apare normal adica se vede cu zoom prea mare cum ar veni capul ocupa tot ecranul laughing. Poate trebuie umblat in setari... Dau funda care imi spune ce trebuie sa fac pls.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Supps a răspuns:

Trebuie ca fotografia sa fie de aceeasi dimensiune ca si ecranul telefonului. Ia-ti si tu din Market o aplicatie ce redimensioneaza imaginile ca si wallpaper.