| JinKay a întrebat:

Am un Nokia c3-00 si am cartela frog, cum as putea sa fac sa-mi mearga youtube-ul pe telefon. Cand incerc imi zice "conexiune pierduta" sau "abonati-va intai la pachetul de date". Ce ar trebui sa fac sa mearga? Funda + vot.

2 răspunsuri:
| Kampion a răspuns:

Adica iti trebuie activat internetul, uitete la setari si vezi, sau sunai pe aia care detin frog sa iti dea internet. Funda

| papadaniel2013 a răspuns:

Internetul de pe cartela nu funcioneaza la vizionari de videoclipuri. Daca vrei sa te uiti la videoclipuri pe telefon trebuie sa ai wireless nu internet pe cartela. FUNDA