| razvan96boss a întrebat:

De ce nu pot sa ma uit pe youtube de pe telefon...skrie "abonati-va la pachetul de date"ast raspunsuri

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut. iti merge sa intri pe net dar cand vrei sa deschizi un filmuletz trebuie sa se poata conecta si player-ul.
Vezi ca trebuie sa alegi profilul prin care sa se conecteze real player-ul la net. cauta streaming setings ceva si de acolo alegi profilul (poate fi Orange world pentru Orange sau live pre daca esti pe Vodafone cartela).
Bafta

2 răspunsuri:
| TheFACKYouTub a răspuns:

De obicei aplicatia merge pe majoritatea telefoanelor
Dar la unle modele trebuie introduse manual setarile pentru Stream Video Playerwinking
dar cere setarile automat de la operatorul pe care il ai tu la telefon.
Vezi ce Media Player are telefonul tau, sa nu fie de la el problema.SUCCES

| E8841942 a răspuns:

Telefonul tău nu rezistă acel video sau nu este ceva în reculă cu drivele la internet pentru mobil...