| Juliandra00 a întrebat:

Buna,TPU! Am un prieten, este plecat in turneu o saptamana si se distreaza chiar foarte bine. Insa eu nu pot sa nu fiu suparata deoarece nu mai vorbeste cu mine pe cat vorbea inainte de turneu, abia daca imi mai scrie. Niciodata nu poate apel si nici nu se mai intereseaza daca sunt bine. Stiu ca asta nu e motiv sa fiu suparata sau sa planggg! Doar ca sunt mai sensibila si am nevoie de multa atentie. Eu chiar ma bucur pentru el foarte mult, dar nu stiu ce sa fac sa nu ma mai deranjeze atat de mult lipsa lui de atentie pana se intoarce.
Ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| Ka0ru a răspuns:

Gaseste-ti o ocupatie (filme, carti, arts n crafts etc) ca nu iti face bine sa fii sufocanta.