| Alisaa a întrebat:

happy Am un samsung corby si mi-am pus parola la mesaje acum cateva luni, dar am scos`o si acum n`o mai stiu si nu pot sa mai imi pun parola la mesaje sad am incercat sa pun alta parola, dar mi`o cere pe aia care am avut`o inainte happy. Cum pot face oare sa`mi pun parola?happy. dau funda pentru cel mai folositor raspuns happy

Răspuns Câştigător
| BogdanelululTheGodfather a răspuns:

Reinitializeasa setarile sau du-te la un Service si ei sigur iti vor rezolva problema... tot reinitializand setarile. happy