| Del1r1c a întrebat:

Mi s-a stricat telefonul si a trebuit sa trec la Samsung corby txt. Am o problema, mai de mult imi parolasem mesaje si nu mai stiu parola sad. Am incercar sa reset setarile dar imi cere parola. Cum sa imi aflu parola? Funda pentru cine ma ajuta!

Răspuns Câştigător
bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

Încearcă să-i faci un "hard reset" cu metoda explicată la linkul :
http://www.hard-reset.com/samsung-b3210-corbytxt-hard-reset.html

Dacă nu reuşeşti, atunci poţi încerca o resoftare sau să-l duci în Service.

Toate cele bune.

1 răspuns:
| feraryyy78 a răspuns:

Nu prea ai cum, si fratele meu a patit tot cu acelasi telefon, dar din fericire el si-a reamintit parola.