| Deya_6605 a întrebat:

Am un telefon LG GT405 si am o problema : daca pun cardul de memorie in telefon nu-l citeste. Ce as putea sa fac? Telefonul e nou straight face [FUNDA]

Răspuns Câştigător
| DjLexaa a răspuns:

Depinde de telefon daca suporta marimea cardului. Ar trebui sa te interesezi pe net de telefon si sa vezi ce fel de card suporta, iar daca telefonul suporta atunci ar trebui sa te duci la un magazin Vodafone, Cosmote sau Orange si sa intrebi care este problema. Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda?>:d

1 răspuns:
| Delicv3nt a răspuns:

Telefonul nu suporta cardul sau e cardul defect.happy uitete la datele telefonului si vezi cati gb suporta.