| avonkids a întrebat:

Am un telefon Samsung GTS5230 si am si cablu de date si PC Studio am de toate. Vreau si eu aplicatia Talking Tom.Se poate sa o iau gratuit? Daca da dati-mi un site sau ceva. Si daca puteti sa imi dati niste instructiuni cum sa mi-o pun pe telefon.Trebuie un alt program anume? Adica conectez cablul la USB si la telefon si pur si sumplu o pun in telefon? Nu inteleg.Pllzz Help Dau fundita +vot.

1 răspuns:
| RazvanHDd a răspuns:

Nu cred ca o sa gasesti aplicatia aia sau daca o gasesti, trebuie sa platesti pentru ea...