| Georgiiiiiii a întrebat:

happy Am un telefon Vodafone Vf455 si de la un timp merge touchul greu...il am de 2 luni, iar o verisoara de-a mea il are de 1 an si ceva si merge touchul perfect. Ajutati-ma! ce pot sa fac? dar nu sa schimb touchul
Funda pentru cel mai bun si cel mai rapid raspuns! Si nu vreau sa vad raspunsuri de genu "ce faci cu rabla aia?" sau mai stiu eu

4 răspunsuri:
| AndutzzaAnduu a răspuns:

Pai nu stiu si eu am tot de ala si in general e prafuit ecranul si dau cu o carpa sau ceva... sau ai tu degetul transpirat.

| Georgiiiiiii explică (pentru AndutzzaAnduu):

Chiar daca am degetu uscat tot merge greu...straight face trebuie sa apas tare si mi-e ca daca mai apas mult pe el asa se duce de tot ecranul. Si ce este rau e ca nu pot sa-mi iau unu nou prea curand pentru ca acum aprox. 2 luni am pierdut un Samsung Galaxy S3, acum sa-l stric si pe asta..cred ca nu o sa-mi mai ia nicun telefon parintii straight face

| AndutzzaAnduu a răspuns (pentru Georgiiiiiii):

Nu stiu... nici mie un ultimul timp nu-mi merge bine....numai cand am mainile inghetate. :laughing)

| Georgiiiiiii explică (pentru AndutzzaAnduu):

Da..si la mine merge din cand in cand...dar cand vreau sa-l deblochez ma chinui foarte mult...dar in rest touchul merge binisor..nici chiar atat de bine dar macar merge. Ieri spre exemplu cred ca m-am chinuit 3, 4 minute sa-l deblochez straight face