| Georgiiiiiii a întrebat:

:* Am un Vodafone Vf 455 si merge touch-ul destul de greu...straight face ce credeti ca are? ce pot sa-i fac? l-am luat la abonament oare daca il duc la reparat o sa coste ceva? si apropo nu vreau sa vad comentarii de genu : Ce mai faci cu rabla aia? sau Arunca-l la gunoi! pentru ca credeti-ma ca si eu as vrea altul dar dupa ce mi s-a furat un Samsung Galaxy S3 nu imi pot permite din nou un telefon mai bun... Dau funda pentru cel mai bun si mai rapid raspuns!:*

2 răspunsuri:
| CristianCRS a răspuns:

Nu stiu cat de bun este telefonul sau cum trebuie sa se comporte touch screenul dar daca tu crezi ca nu functioneaza corect, este dreptul tau sa te duci de unde l-ai luat si sa ti-l repare gratis in baza garantiei, nu trebuie sa dai nici un leu.(asta daca inca mai ai garantie)

| BeForeverHappy a răspuns:

Pai asta se mai intampla la telefoanele mobile daca le scapi pe jos de mai multe ori. Cea mai buna solutie daca vrei sa iti mearga ca si inainte ar fi sa il duci la reparat nu cred ca iti ia pre mult pentru. ecranul unui Vodafone Vf 455. Daca nu ai destui bani de a il repara si nici sa iti iei unul nou, ai mai multa grija de el si i-ati un pix din ala pentru telefoane. Sper ca te-am ajutatlaughing