| anonim_4396 a întrebat:

Buna tpu...am vazut azi ca prietenul meu i a dat like unei gagici pe fb..are ceva daca il intreb cine e aia la care i a dat like? sau pare deplasat? si inca ceva el a facut asta dupa ce cu o seara inainte dupa ce m am intalnit cu el am chemat un taxi sa ma duca acasa si de la dispecerat mi au zis ca imi trimit masina cu indicativul 63..eu cand am auzit asta am facut o fata, ..pt ca era unul care mai demult se dadea la mine, inainte sa fiu eu combinata cu prietenul meu, si bine au fost mai multe intre noi, dar in fine, prietenul meu a vazut ca eu am ceva si ma tot intreba ce am, si i am zis ca mi l au trimis pe unul care anul trecut se dadea la mine, si mi a zis sa nu ma duc cu el daca nu vreau, si i am zis ca nah cum sa nu ma duc, daca tot am facut comanda, nu puteam sa i zic ca nu mai vreau sa ma urc, si pana la urma a venit si m am urcat, dar am ajuns repede acasa, in 5-10 min si l am sunat imediat pe el, pe iubi, ca nu se gandeasca nu stiu ce, si m a intrebat daca mi a mai zis ala ceva si i am zis ca nu, desi ala a inceput sa mi zica tot felul sa ne intalnim si ca sunt frumusica si unde l am gasit pe ala si nu stiu ce..prostii de astea ca era gelos.iar azi prietenul meu mai pomenea de el, da in gluma asa adica nu parea suparat, sau cel putin nu vroia sa para ca radea asa, adica ii ziceam ca trebuie sa merg undeva si sunt in statie si el imi zicea sa il chem pe 63 ca el sigur ma duce, in fine eu i am explicat ca nu mai am nici o treaba cu el si nici nu vreau..nu e vina mea ca el se dadea la mine, sau ca mi l au trimis de la dispecerat, in schimb eu m am enervat cand am vazut ca el da like la alta, deci are ceva daca il intreb sau nu? nu vreau sa par disperata sau ceva, dar chiar voiam sa i zic ca nu i frumos, si ca daca vrea ne scoatem ca suntem intr o relatie pe facebook si atunci poate sa dea cate like uri vrea el....scuze ca am povestit cam mult

1 răspuns:
| baddgirl a răspuns:

Hey,
Nu e o crima ce a facut el, dar nici ceva bun, in ideea ca te-a pus pe tine pe ganduri.Intreaba-l cine e aia, mi se pare absolut normal sa te interesezi, doar e prietenul tau.Eu am o relatie de 3 ani jumate, dar daca mi se pare suspect la vreuna de pe facebook-ul lui, il intreb.Comunicarea e cheia relatiei, daca taci acum, mai tarziu se vor aduna, si in loc sa-l intrebi, vei reprosa.Iti spun asta pentru ca si eu faceam la fel la inceput.Iar la faza cu "sigur te duce el" e gelozia care vorbeste din el, asa fac toti, e simtul ala al proprietatii pe care il detin toti barbatii, o sa te mai tachineze o perioada de timp dupa care te lasa in pace tongue