| fluturascolorat a întrebat:

am vazut de curand la un baiat ca la facebook-ul lui nu aparea "adauga prieten" ci numai "mesaj" si acea steluta de langa mesaj.Cum as putea sa fac sa imi apara si in cazul meu asa?

4 răspunsuri:
| Pufoshenia a răspuns:

Buna.Poate te-a blocat ca sa nu ii poti da cerere de prietenie sau are prea multi prieteni si de acea nu poti.Pa,pa

| Zenit313 a răspuns:

De la prea multi prieteni ti-a dat block.

| Ycu a răspuns:

Poate are deja 3500 sau 5000 de prieteni numai stiu care era CAP-ul.

| DarkAleka a răspuns:

Asta poate insemna ca ti-a dat block friendship la profilul tau si nu ii poti da cerere de prietenie.winking.
Poate ca el nu te vrea la prieteni.
Funditabig grin?:*