| raf11 a întrebat:

Sunt persoane pe facebook pe care nu le pot adauga desi avem prietenii in comun le pot trimite mesaj.cum pot scoate si eu butonul adauga ca prieten?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Intra pe pagina celui care vrei sa il adaugi si ai acolo Adauga ca prieten.

| MariusN1 a răspuns:

Setari -> Setari de confidentialitate -> Confidentialitate -> Cine ma poate contacta? -> Cine iti poate trimite cereri de prietenie?

| MariusN1 a răspuns:

Setari -> Setari de confidentialitate -> Confidentialitate -> Cine ma poate contacta? -> Cine iti poate trimite cereri de prietenie?