| MegaProXtreMm a întrebat:

Buna tpu.Am vazut la o fata pe facebook ca in loc de cereri de prietenie primeste abonati...si are vreo 8000 si cevathinking Adica oamenii ii dau cerere de prietenie si ii baga direct la abonati spund *aceasta persoana nu vrea sa mai primeasca cereri, dar acum i-ai devenit abonat*.As vrea si eu sa stiu cum sa-mi setez facebook-ul asa. Ofer funda :*

Răspuns Câştigător
| mimiwewem a răspuns:

Apare așa pentru că a ajuns la maximul de prieteni, și cererile care se trimit spre ea, merg direct în "urmărește".

2 răspunsuri:
| OhGodWhy a răspuns:

Te duci la setarile contului si dupa dai la persoane care iti urmaresc activitatile si bifezi casuta si ai terminat.

| MegaProXtreMm explică (pentru OhGodWhy):

Ma refeream ca mi se adauga automat. uite, asa scrie la persoana respectiva * Cererea de prietenie nu a putut fi trimisă
Această persoană nu mai acceptă cereri de prietenie, dar acum îi urmăreşti postările.*.I-am trimis cerere si mi-a aparut astalaughing vreau si eulaughing