| FoReVeRyOuNgBiTcH a întrebat:

Am vazut pe Facebook un link de la Pro Tv in care zicea nu stiu ce, de un anumit virus (DNS) care infecteaza retelele de internet si ajunge in calculatoarele noastre si nu ne lasa sa ne conectam la internet. Am vazut ca unii cred, altii nu. Problema este ca, la bunici, am deschis laptopul ca sa ma uit la ceva si supriza! Eram conectata la wireless dar cand vroiam sa intru pe o pagina de net zicea ca nu o gaseste. Am dat si restart si tot nimic. Am incercat si Google Chrome (eu sunt pe Mozilla Firefox si acolo zicea de nu stiu ce cautare DNS esuata:| Si unchiul meu are laptop si nici lui nu-i mergea (el sta la bunicii mei). Dar pana la urma si-a revenit. Sa fie oare de la acel DNS? Dar chestia e ca faza cu luarea netului va fi valabila maine, nu azi si ca am dat sa vada daca ma voi numara printre cei care vor ramane fara net si mi-a aparut verde, adica ca nu sunt expusa pericolului. Uita-ti si link-il sa cititi si sa va faceti o parere: http://stirileprotv.ro/......re-ei.html Nu stiu ec sa cred. Ma ajutati voi, poate?;;)

Ofer un FUNDOI! >:D

1 răspuns:
| MarianWLF a răspuns:

Si eu azi m-am chinuit jumate de ora sa conectez netulstraight face