| Mystyk a întrebat:

Vreau sa stiu si eu ce trebuie sa fac pe skype, cand dau click pe un link de pe chat`ul skype`ului sa se deschida in Mozilla, nu in Internet Explorer. Mozilla e default`ul browser dar tot degeaba.

1 răspuns:
| aLeXsNs a răspuns:

Da si mie mi-s-a intamplat. Atunci cand ai instalat Mozila. Nu ai dat acolo la acele casute unde zicea daca vrei sa-ti apara acolo. Incearca sa o reinstalezi si sa marchezi acolo unde scrie daca esti de acord sa ti-se deschida paginile pe ea. Dar cred ca o sa-ti apara si ceva legat de sewwt twim parca. Daca vrei sa le folosesti zi ca esti de acord, dar am inteles ca detin virusi. Ai grija ce faci!