| just4fun2020 a întrebat:

Am "zarit" o fata pe facebook, de care-mi place... Are 17 ani, iar eu am 18. Sunt un tip mai timid, si inca n-am avut nicio prietena. Cum as putea incepe discutia cu ea, si ce subiecte de discutie as putea avea cu ea? Multumesc.

Răspuns Câştigător
| Δna a răspuns:

Păi încearcă să te apropii de ea : mai întâi îi dai câteva like-uri să vadă că "exişti". După o ciupeşti laughing. după 2-3 zile încerci uşor să te bagi în seamă cu ea vorbindui frumos. încearcă să îi dedici melodii care-ţi plac dar care să o atragă - romantice de exemplu. După 1 săptămână mai aprofundează cu discuţiile. întreab-o şi tu ce îi place să facă (hobby) cum se descurcă la şcoală. şi alint-o. mai alesssss alintat fetele mor după asta - spune-i că-i drăguţă, frumoasă, înţelegătoare, de treabă, descurcăreaţă (din astea dar nu din primele zile de când vorbiţi că după o să zică că eşti disperat etcc). După 2 săpt aproximativ o poţi întreba dacă cumva are prieten şi dacă iar plăcea să ieşiţi undeva la o plimbare sau poate la un suc ceva (:. cu timpul o să vă apropiaţi foarte mult ( dacă şi ea îşi doreşte cu adevărat să fiţi împreună). Eu de ex am o relaţie de 7 luni şi prietenul meu a stat şi m-a cunoscut mai întâi cam 2 săpt şi după ne-am "împerechiat" cum s-ar spune. sper să îţi fii fost măcar pe jumătate de ajutor. baftă cu aleasa pup :**

3 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Man daca nu-i atractie fizica si ai un comportament de beta e nasp cel mult te baga in freinzone,desi cred ca hormoni explodeaza in capul tau acuma, intarnestete cu ea si vezi,schimbati comportamentul asta de timid,fetelor le plac un badboy,ala e popular, comic, hotarat, vorbaret, barbat, nu se milogeste dupa una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Intra in discutii cu ea, vorbeste cu ea frumos.

| AndreeaAndreutza48 a răspuns:

O intrebi ce a mai facut vara asta, daca are emotii pentru bac chestii de astea
Ii zici prima dată SALUT!