| catalinutza_3367 a întrebat:

am15 ani si sunt in cipru. as vrea sa merg in tara fara parinti. stitu cumva cum pot proceda (nu am nici buletin iar pasaportul imi este expirat)plz help! mersi anticipat:*

2 răspunsuri:
| MicutzaaPooh a răspuns:

Vrei sa fugi sau ce? nu poti sa treci granita pentru ca esti minora. si cum nu ai buletin la 15 ani?

| catalinutza_3367 explică:

Nu femeie, nu vreau sa fug vreau sa merg in tara mea deoare ce ai mei nu pot merge.si buletin nu am pentru ca nu am fost in tara sa imi fac:p