| GwenStefani a întrebat:

Anul acesta am intrat la liceu. Sunt destul de timida, dar in cele din urma am reust sa-mi fac prieteni. Cel putin asa credeam pana acum ceva timp. Niciodata n-am barfie, am ascultat si am incercat sa ajut oricand. Cu toate astea mi-am dat seama ca prietenii si prietenele mele nu au placerea sa iasa cu mine, ieseau pe ascuns(o fata mi-a ocupat timpul pentru a putea merge la un film pe care l-am asteptat foarte mult cu altcineva), la scoala, vazand ca sunt nebagata in seama de fetele cu care stateam m-am mutat de langa ele, apoi s-au suparat pe mine. Acum m-au parasit si cele langa care m-am mutat. In general lumea se comporta dragut cu mine, dar acum nu stiu ce s-a intamplat, nu pot sa-mi fac niciun prieten, cel putin in clasa in care ma aflu. Ce sa fac?

2 răspunsuri:
| Lovelyix a răspuns:

Lasa-i asa. Daca iti sunt prietene adevarate, nu faceau asta.iar daca mai tin ele la tine, o sa se intoarca. Arata-le ca nu te deranjeaza ca ele nu te baga in seama big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna

Ma aflu in exact aceeasi situatie cu a ta... daca vrei sa vorbim mai multe poti sa imi lasi un mesaj cu id. Poate reusim sa ne motivam una pe alta happy