| kesha a întrebat:

Anul acesta încep liceul,am mari emoții! Vreau sa va întreb dacă la liceu se merge însoțită de părinți. Unele persoane spun ca m-as face de ras, cu toate ca eu nu cred asta.Deci sa merg cu părinții sau nu?

4 răspunsuri:
| seth2016 a răspuns:

Fa asa cum te simti tu mai bine. Daca ai parinti de gasca ia-i cu tine. Scapi de emotii si ai cu cine sa barfesti.

Unii zic ca au crescut si vor sa para mai independeti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut,nu e neapărat, eu când m-am dus prima oară la liceu am fost singur și nu era cine știe ce.Alți colegi veneau cu părinți, da' acum depinde de tine daca vrei să-ți țină de urât+ că trebuie să vorbească cu noua Dirigintă la un momentdat deci te-aș sfătui să mergi cu părinți.

| Printesa10TM a răspuns:

Da, poti sa mergi cu ei in prima zi. Nu o sa fi singura care merge cu parintii. O sa vezi.

| Metalheadforever666 a răspuns:

Mai bine nu ai merge pentru ca foarte putini boboci fac asta.