| BoOoMbOnik a întrebat:

Apa minerala ingrasa? Sau este la fel de sanatoasa ca cea plata?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
6 răspunsuri:
| kattya96 a răspuns:

Buna. E carbogazoasa la fel ca sucurile deci da ingrasa. Nu e bine sa o bei in exces. Mai buna e cea plata, desi nu are acelasi gust bun ( dupa parerea mea) :*

| Simplicity a răspuns:

Buna!
mi-au spus si mie niste prietene ca de la apa minerala ti se face pielea in unele locuri ca coaja de portocala))
insa nu am auzit din din niste surse mai intelepte aceasta!
dar totusi cel mai bine e sa folosesti apa plata))

| ktyi a răspuns:

Nu stiu daca ingrasa, dar nu e mai sanatoasa decat apa plata!:d

| Paulici99 a răspuns:

Apa minerala poate INGRASA! Nu este prea santoasa deoarece provoaca piatra la rinichi! Ezita de fiecare apa minerala!

| Ecaterina96 a răspuns:

Nu stiu daca ingrasa, dar daca bei prea multa poti sa faci piatra la rinichi sad

| Walkeyyy a răspuns:

Hey! am un raspuns:Nu cred ca apa minerala ingrasa, dar stiu in mod cert ca baloneaza ingrozitor din cauza dioxidului de carbon si nu este la fel de sanatoasa tot din aceeasi cauza