| IonutM4A1 a întrebat:

Aplicatiile Anti Tantari chiar alunga tantarii...Va multumesc pentru raspuns.

Răspuns Câştigător
| MeridaOcean a răspuns:

Prietena mea a incercat o aplicatie din aceea si tantarii zburdau prin camera rolling on the floor. eu nu am incredere,daca totusi vrei sa scapi cumva de tantari, asculta magic fm, cica emit un semnal pe care tantarii il evita.[nu cred ca e vrajeala ca a dat intr-un timp si la televizor, au facut anunturi, deci nu cred ca se joaca]. o zi buna! fundita?

1 răspuns:
| Glamour612 a răspuns:

Aplicația este doar o prostie. laughing Dacă vrei să alungi țânțarii, pune pastile anti- țânțari. Se găsesc în magazine.